LIMBURGSE JEUGDMASTERS & LIMBURG MASTERS 2018-2019

Het seizoen van de Limburgse Jeudgmasters zit er alweer bijna op! De 4 reguliere toernooien zijn gespeeld en nu rest alleen nog de finale op zondag 19 mei a.s. in Swalmen (organisatie Destatec).

Hieronder volgt de lijst met de finalisten!
In deze ranglijst is rekening gehouden met het feit of men minimaal aan 3 toernooien heeft deelgenomen en daarbij ook minimaal 1x het hoofdtoernooi bereikt heeft! In alle jeugdklassen zijn de nummers 1 t/m 10 geplaatst voor deze finale. Bij de Limburg Masters 18+ zijn de nummers 1 t/m 6 voor de finale gekwalificeerd.

Afmeldingen s.v.p. vóór 1 mei a.s. aan het mailadres van de Limburgse Jeugdmasters!

Topklasse:
Boy Huijs - 't Belke
Martin Budé - Brunssum
Eline Smeets - Red Stars
Björn van den Munckhof - 't Belke
Joris van den Aardweg - Elsloo '72
Xam Spaargaren - TTC
Dido Giesen - TTC
Dayenne Voncken - Elsloo '72
Luuk Sonntag - Brunssum
Jens Slakhorst - Quick '72/Schimmert
1e reserve: Stan Hoezen - TTC
2e reserve: Maud Ploum - Brunssum

1e Klasse:
Lisa Bosch - Fürst/Lybrae-Heerlen
Tara Iravani - AnytimeFitness/Westa
Kenji van Enckevort - Seta
Daan Hamaekers - HelwegenPeters/Westa
Pieter Zwiers - Red Stars
Anson Chen - TTC
Anna Maria Cupka - Red Stars
Alvaro Langenhuizen - Red Stars
Jonah Erkens - Falco
Steven van Kessel - Red Stars
1e reserve: Stan Goessens - Elsloo '72
2e reserve: Luc Saris - Red Stars

2e Klasse:
Sophie Kessels - Destatec
Owen Didden - Brunssum
Nancy Driessen - Fortus
Mel Hendrix - HelwegenPeters/Westa
Sebas Haumann - Red Stars
Jules Noten - TTC
Borre Hermans - TTC
Lucs Hammink - Falco
Joep Jammertzheim - Falco
Juul NIjssen - TTC
1e reserve: Finn Vroomen - Brunssum
2e reserve: Lars Clephas - Red Stars

3e Klasse:
Lars Clephas - Red Stars
Job van Lierop - Red Stars
Milan de Rijke - Kluis
Lynn Hollands - Quick '72/Schimmert
Luuk Erens - Fürst/Lybrae-Heerlen
Boy Vrijman - Elsloo '72
Imre Lenssen - Elsloo '72
Sophie Buijssen - Quick '72/Schimmert
Yannick Kemp - Fürst/Lybrae-Heerlen
Lynn Claessens - Elsloo '72
1e reserve: Thijmen Hoppner - TTCN '72
2e reserve: Niek van Grimbergen - TTCN '72

Limburg Masters 18+:
Thei Geurts - Brunssum
Niels van Heugten - Fortus
Maarten Deckers - Brunssum
Krzysztof Magiera - Swift '36
Ben Cuijpers - Destatec
Marcel van Nieuwenhoven - TTCN '72
1e reserve: Marcel Selder - Swift '36
2e reserve: Conchi Medina Salinas - Swift '36

Bij de jeugd worden er twee vijfkampen in de voorronde gespeeld, waarna de nummers 1, 2 en 3 zich voor het hoofdtoernooi kwalificeren! De nummers 4 &5 spelen daarna voor de plaatsen 7 t/m 10.

Bij de Limburg Masters 18+ wordt er één zeskamp gespeeld!

Voor iedere deelnemers is er een prijs.
De finale begint op zondag 19 mei om 10:00u en de finales zijn dan om 15:30u gepland!


Men kan altijd per e-mail contact opnemen met het Secretariaat Limburgse Jeugdmasters.
Met vriendelijke groet,
Maurice Kemp
Secretariaat Limburgse Jeugdmasters
secretariaat@limburgse-jeugdmasters.nl

http://www.limburgse-jeugdmasters.nl
Of like de LJM op Facebook en blijf als eerste op de hoogte van alle nieuwe LJM-ontwikkelingen!
LJM is ook beschikbaar op Twitter:twitter.com/LimburgseJM

Tafeltennis-live is ook beschikbaar als app voor Android, iPhone en Windows phone